Opel Omega B (RED DER BARON 2)

Запчасти в ходовку

Я їжджу на Peugeot 3008 (1G), Peugeot 3008 (1G), Audi A6 (C5)
Суми, Україна

Скупился! Почти все пришло чтоб откапиталить ходовую. Когда закончу начну ништячить салон!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 19 липня 2017р. 13:24
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.