Ford Fiesta (Mk V) (Dart Vader)

Квэст на выходные

Я їжджу на Peugeot 3008 (1G), Peugeot 3008 (1G), Audi A6 (C5)
Суми, Україна

Подогнали за адекватную цену подрулевой джойстик магнитолы. Буду завтра инсталировать.Спасибо за ништяк morozoff1989

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 листопада 2020р. 19:45
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.