Toyota Avensis II (Бегемот)

Магнітола

Я їжджу на Hyundai Tiburon (GK), Toyota Avensis II
Україна






Штатна магнітола Авіва це був жах, мучився з ним 5 років, шукав штатні на андроїді, але все було не те, або дорого. І в цьому році підігнали мені автопланшет універсальний, 9 дюймів, 2/32 Гб. Потрібна була тільки перехідна рамка, знайшов її на пром юа, по адекватній ціні. Є один нюанс, ця рамка трішки не підходить, її треба сильно впихувати на місце, але вона трошки підіймає верхню частину торпеди, але встала і добре тримається. Підключив сам, але не розібрався з проводами кнопок на кермі, тому поки вони не працюють. Якщо хтось знає як їх підключити, напишіть будьласка

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1250 UAH, Пробіг 240000 км.
Опубліковано: 12 лютого 2023р. 17:57
10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Toyota Avensis II
Тяжело на веник найти чтоб смотрелось эстетично и по карману не кусалась,такая же проблема,ищу какую брать
1
02 березня 2023р. 02:42
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), FIAT 500L
Магнітола доречі гівно, судячи з лаунчеру. Проц слабкий.
22 лютого 2023р. 12:37
ES.
Магнітола доречі гівно, судячи з лаунчеру. Проц слабкий.
ES., та мені головне що б музика грала)
22 лютого 2023р. 13:08
ES.
Магнітола доречі гівно, судячи з лаунчеру. Проц слабкий.
ES., та мені головне що б музика грала)
22 лютого 2023р. 13:08
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), FIAT 500L
Розпіновка штатного ГУ
22 лютого 2023р. 12:07
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), FIAT 500L
Рекомендую придбати чорну фарбу ))
Я собі рамку пофарбував
22 лютого 2023р. 11:44
ES.
Рекомендую придбати чорну фарбу )) Я собі рамку пофарбував
ES., ти під'єднав кнопки на кермі? Якщо так, то як?)))
22 лютого 2023р. 11:57
Я їжджу на Toyota Avensis II
YegorKultyshev
ES., ти під'єднав кнопки на кермі? Якщо так, то як?)))
YegorKultyshev, там нічого складного, треба в настройках магнітоли обучить кнопки.
27 липня 2023р. 15:23