Peugeot 207 (Пиж)

Чистка клапана єгр

Я їжджу на Peugeot 207
Рівне, Україна

Вирішив почистити клапан єгр і подивитися як воно та що з ним так як 208тис.пробігу. Помилок ніяких, просто профілактичні роботи. Чомусь думав що затягеться цей процес так як до нього поганий доступ  Зняв корпус повітряного фільтра і ось і він. Один роз'єм та два болти. Болти трішки нагрів відразу так як знав що вони можуть погано крутиться, так і було болти Т30. Діставши болти почав думати як дістати клапан з допомогою гнутих викруток підважував та легенько поокручував. Дістав та зрозумів що все тут ок. Клапан був в чорному нагарі який з допомогою звичайного засобу для чистки карбюраторів без всіяких механічних втручань відразу став як новий. Між клапаном та блоком прокладки ніякої не було там є лише резинове кільце яке одягається на сам клапан. Зібрав, запустив діагностичний сканер помилки відсутні. Програма Fap відкриває та закриває все працєю.






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 208000 км.
Опубліковано: 09 лютого 2023р. 17:37
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
У вас мотор ЕР6 був?
Що скажете про нього,не рекомендують купляти таке авто з пробігом 210тисяч. Кажуть їсть масло дай боже.
26 червня 2024р. 16:58
Автор Я їжджу на Peugeot 207
Профілактика клапана єгр!
09 лютого 2023р. 17:36