
Давно думал, мечтал о линзах и о нормальном свете. И тут вуаля, наконец то ништячки… За одно и радиатор новенький покрасил)) ну это так… На всякий случай)))))




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 14 жовтня 2016р. 18:29