Volkswagen Golf Mk2 (GTI OEM+ 3.6)

подкаподка покрашена!

Чуток дело продвинулось)))) захотелось мне чтобы под капотом хоть какой то порядок был …соответственно было решено покрасить подкапотку))) наконец то все готово)))

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 11 січня 2015р. 16:48
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.