Volkswagen LT (1G) (Blue Dragon)

Вікно розбили!

Тільки що.Йду до авто бо треба на роботу їхати.І тут на тобі сука бокове скло розбили.Але вкрасти ніби не вкрали.

Знайшов на роботі таку фанеру і якось так усунув.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 31 жовтня 2016р. 09:05
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.