Honda Accord (5G) (Type R)

Лопнул подрамник.

Я їжджу на Acura TSX (2G), Opel Calibra
Україна

По дороге вдруг машину начало вести, Выяснилось что лопнул подрамник((( Буду виложувать фото по мере ремонта

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 27 серпня 2013р. 23:23
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.