Москвич 2140 (ШРЭК ! ! !)

Разорвало глушак=)

Я їжджу на Chevrolet Lumina APV, Chevrolet Volt (1G), Lincoln MKZ Hybrid
Дніпро, Україна

Довышивался=) Чтото снизу как ипа…ло! ! ! =)

И загудели…

Заехал в гараж, и увидел вот такую картину=)

Ахахахаха=)

Уже купил новый, и поставил. Обошёлся в 150гривен=)

Кста, машина реально тише стала!=) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 31 березня 2012р. 04:59
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.