ВАЗ / LADA 2106 (Проэкт СТЁБ-КОЛХОЗ!!!=))

Жабры=)

Я їжджу на Chevrolet Lumina APV, Chevrolet Volt (1G), Lincoln MKZ Hybrid
Дніпро, Україна

Что за жигули без жабр? о_О

Жабры нужны=) Без никак! +10нр как никак…


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 26 грудня 2012р. 18:07
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.