Renault 21 (nevada 2.1 td)

Потихоньку готовимся к зборке

Я їжджу на Renault Espace IV, Citroen Jumpy (2G), Renault 21
Рівне, Україна

Всім Привіт! Машину труть шпаклюють і знову труть ми даром час невтрачаємо заємаємося підготовкою до збирання переклеєли шумку капота ато вже ті тряпка вже висіла, тому була куплена похожа тонка матерія 88клей банка кісточка розчиник і до роботи. Результат мене порадував вийшло як завод слідуюча реставрація всі молдінгі по машині тільки прийде лента розмір ненайшов в рівному заказав по нету.
Всім Хто читає удачі і миру

На Руском
Всем Привет! Машину трут шпаклюют и снова трут, а мы даром время не теряем занемаемось подготовкой к сборке машыны, переклеели шумку капота, ато очень страшная была, тряпка уже висела, поэтому была куплена похожа тонкая материя, 88клей банка кисточка, растворител, и к работе. Результат меня порадовал получилось как завод следующая реставрация все молдинги по машине только придет лента размер, не нашол заказал по нету.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 506000 км.
Опубліковано: 21 травня 2015р. 18:48
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.