Собрал наконец-то все по внешке. Выглядит очень круто? немного фото на телефон.


Поставил колы,

купил резину на 18е колеса но с праздниками никак не покрашу их.
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 травня 2018р. 00:11