Renault Master (2G) (Скажена будка!))))

Показник тиску для пневми!

Я їжджу на Renault Master (2G), Chrysler Voyager (4G)
Умань, Україна

Колись купив собі двохстрілочний показник тиску!поставив його біля сидіння!але вирішив його встановити більш удобніше!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 березня 2021р. 16:36
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.