
Була невеличка вібрація, я заліз провірив, ла був люфт!зняв, полуось, неміг вибити, зняв з лапою!в мене був підшипник!незнаю що за фірма!
Замінив і все поставив назад!






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 квітня 2021р. 22:53