Renault Master (2G) (2.8 TDI Скажений бусяка!)

Вихлопна!

Я їжджу на Renault Master (2G), Chrysler Voyager (4G)
Умань, Україна

По поводу вихлопа, на даний час ще не доробляний, коли зроблю повністю скину фотки!)))спасіба!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 19 березня 2016р. 22:28
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.