
Недавно почало буксувати зчеплення!тоді вижимний підшипник почав гудіти!а що було потім?)))
А потім все загуділо, затріщало, зашаруділо!і передачі не включаюця!все під заміну!






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 лютого 2017р. 21:39