Renault Kangoo (1G) (First Yellow car)

Аfter washing

Я їжджу на Nissan Leaf (1G), Mercedes-Benz E-class (W211)
Луцьк, Україна

Вирішив зробити міні фотосесію після мийки. «Супер мийка»м.Луцьк найкращі!???

Нещодавно поставив на себе і поміняв номера, виглядають приємніше))).
По машині робилися деякі дрібнички, нажаль без фото(, підтянули ручний тормоз, підварили вихлопну.По трішки доводим до ладу)
Всім дасливої дороги!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 08 грудня 2021р. 00:02
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.