KIA Sportage (3G) (1.7 crdi)

Лед лампи в задній хід .

Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Стрий, Україна

Замовив леди у задній хід уже не перший раз у, sn00pi світло від них просто не передати ні словами ні фотографіями .
Хто хоче хороші леди він (sn00pi)робить їх різних цоколів для різних потреб .рік гарантії хоч ще ні разу не звертався по гарантії)))))

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 80 км.
Опубліковано: 05 липня 2020р. 22:47
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Доброго дня. Де такі лампи купити ?
17 грудня 2022р. 13:48
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Smilee
Доброго дня. Де такі лампи купити ?
Smilee, доброго дня, замовляв тут https://instagram.com/lampochkin_com?igshid=YmMyMTA2M2Y= Або номер +380669966727
23 грудня 2022р. 09:18
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
ProLiant
Igor_stryi, а сколько стоят?
ProLiant, Подзвоніть запитайте, я брав ще два роки тому .Ціну не пам'ятаю .
02 січня 2023р. 11:03