Продав(((
Ну що писати вчора продав я свою ласточку…
на душі трохи тяжко але треба рухатися в перед…
нехай служить новому хазяїну і приносить тільки позитивні емоції


)))


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 05 лютого 2014р. 13:03