Вставив блок на місце! прикрутив на подушки, зхрестив з коробкою.








Потім прикрутив головку.



Далі буду вішати систему охолодження, всі реле, трамблер, карб і заводити!
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 31 серпня 2015р. 16:21