Daewoo Sens ()

Стара тоніровка.ч1

Без коліс :(
Хмельницький, Україна

Сонячним суботнім днем вирішив зайнятися машиною, а саме старою тоніровкою на ній. Почав з бокових вікон. Тонувальна плівка була настільки старою що всіма способами знімаючи залишала свій слід на вікні. Короче пльонка здерлася, а тоніровка залишилась)))
Добре намочивши вікна миючим засобом почав шкрябати звичайним старим диском і справи пішли на ура. На одне вікно пішло десь 30-40хв роботи. Ефект класний)
А от з заднім склом так не вийшло…вицвівша, пересохша плівка ну ніяк не злазила.залишив на потом, може хтось підкине варіант як здерти (фен, миючі засоби не допомагають)


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 17 лютого 2018р. 20:54
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.