Renault_Hab

Потрібна допомога

Опубліковано: 22 квітня 21:12
Без коліс :(
Березнегувате, Україна

Доброго дня, може хто стикався, сценік 2 задній склопідіймач працює тільки на закривання, кнопкою що в низ що вверх тисниш тільки підйом.

1 0 0

Обговорення

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Vivaro (1G)
Мабуть вже пізно але вдруг треба))) проблема в блоці на самому механізмі 99%
14 червня 22:36