VAG КЛУБ

Кондиціонер гольф 4

Опубліковано: 24 червня 12:07
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
Новий Розділ, Україна

Гольф 4 при включенні компресора йде сильна нагрузка на двигун .в чому причина?

1 0 0

Обговорення

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Так це нома, особливо відчувається це на малопотужних двигунах, кондиціонер жре не мало
вчора о 23:58