Всім привіт, замінив ABS модуль по номеру,
Check engine лампочка не горить але записаний код який не стирається - incorrect immobilizer identifier received.
Намагаюсь перепрограмувати, але воно чомусь не пускає.
Використовую vcx nano cable і sps2.
буду вдячний за пораду