Ford Club

Кузовний ремонт

Опубліковано: 24 червня 19:26
Я їжджу на Ford Focus II Wagon
Україна

Привіт, порада потрібна мені, на задньому лівому крилі, біля дверей, згнив повністю куточок, і ще є трохи шпакла на самому крилі, вище трохи, чи варто зараз різати цю частину і приварювати чверть, чи можна якось інакшим способом це поремонтувати?, і якщо є гарні, знайомі кузовщики то порадьте, дякую за увагу😎

0 0 0

Обговорення

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.