Привіт, порада потрібна мені, на задньому лівому крилі, біля дверей, згнив повністю куточок, і ще є трохи шпакла на самому крилі, вище трохи, чи варто зараз різати цю частину і приварювати чверть, чи можна якось інакшим способом це поремонтувати?, і якщо є гарні, знайомі кузовщики то порадьте, дякую за увагу😎