Great Wall Hover Ховрашок

0
Я їжджу на Great Wall Hover
Україна

Про авто

Після 10 років успішної експлуатації матізяки прийшла в голову ідея оновити автомобіль. Дивився на пацанські сівіки, але того самого хетча не було в продажі поблизу. А потім птах з гребенем і голосним кукуріком клюнув в одне місце і захотілось щось кардинально інше, щоб і на рибалку і по розбитим дорогам і за місто і холодильник перевезти і пралку закинуть і взимку когось з снігу витягнути і щоб це все за один раз. Спочатку придивлявся до джекічан safe, реальний трак, з повадками трактора і витонченістю газ 53, але всі вони якісь втомлені, або вже перероблені під «їду туди де вовки срать бояця, потім трохи по болоту і назад», з відповідним цінником звичайно, та і загалом якийсь він утилітарний надто, навіть для пілота матіза в минулому. І тут погляд падає на ховер першого покоління, прикинув, порахував, почитав, гайка крутить, проводка паять вмієм, масла мінять в кожному автомобілі треба, гниє кажуть, так всі автомобілі гниють. Почав моніторити ринок і чекати того самого. І тут зʼявляється в продажі оцей червоний, не собачий дітородний, а досить таки рамний і ніби цілий жип з пробігом 180, на трубках бірки про масло, на ремені пробіг при заміні. Двигун 2.4 бенз, гбо в комплекті. Спочатку поїхав просто глянути, походив, подивився, сів, завів з пів тика. Ручки зачесались. Через кілька днів приїхав з дружиною, їй сподобалось, поїхали на яму, рама в поверхневій ржавчині, по кузову ніби і нормально все, роздатка трошки запотівша, але йому 20 років, значить, що масло в ній є. Продавани сказали, що їздив батя власника майстерні, контакти дали. Якось так потисли руки та й зʼявився в сімʼї перший маленький великий автомобіль. На майстерню ту їздив, кажуть, що машина їхня, масла міняли, що треба було робити- робили і робили якісно, бо машина своя і другий раз безкоштовно переробляти немає сенсу. Поки політ приблизно 200км мого, довольний як слонячого, їде мʼяко, не торохтить, не гримить, дорога десь там внизу пропливає. Комплектація ніби як максимальна, люк шкіра кетайського футбольного мʼяча на сидіннях, електрорагулювання водійського, типу клімат і так далі. З мінусів- не працює середній плафон, задній склоочисник і пісялка на той самий не робочий очисник, горять не всі діоди підсвітки номера і кондиціонер не працює. Були проблеми з гбо, як виявилось- засрався запобіжник, поміняв, почистив розʼєм і все запрацювало, але треба обслуговувати, бо 18 газа в режимі місто/траса 75/25- якось ніби дохеренько. Кондей перевірили на герметичність, дюрка в осушувачі, осушувач міняється окремо, ціна питання 800 гримнів, вже замовив, лежить запакований, замінимо- поставимо перед заправкою. В планах перепаяти діоди на підсвітку номера, антикор дна, рами, дверей і всього до чого дотягнуться руки дінітрол уже чекає, поки доберусь. Потрошки закупляю ніштячки, шукаю запаску і кайфую від нової для мене машини. Приймайте в жипєри очкошніки, які далі накатаної грунтовки не їздять😅

Характеристики

Great Wall Hover, Червоний
Зійшов з конвеєра у 2007 році
Придбаний у 2026 році
Двигун: Бензиновий (2.4 л.), 130 к.с.
Коробка: Механічна
Повний привід

Бортжурнал (1)

Немає співпадінь
Знайомство з новим світом
вчора о 11:04
0
Різне > просто так 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.