Всім добрий день!
Я є власником Renault Duster 2012 року. Дуже давно хотів саме цей автомобіль, і приблизно пів року тому моя мрія здійснилася.
На мою думку, це авто — для тих, хто розуміє його призначення. Комфорту тут не так багато, але ті можливості, які воно дає, повністю перекривають цей нюанс. За його прохідність, надійність і характер я готовий закрити очі на дрібні недоліки.
Цей автомобіль дарує мені емоції, яких я не отримував від попередніх машин.
У планах — поступово доопрацьовувати його, щоб він виглядав саме так, як я це бачу. Попереду ще багато цікавого 🙂
|
Фари
25 травня 08:59
13
1
|
Допрацювання > тюнінг | 13 1 | |
|
Покраска решітки і значків в чорний колір
21 травня 17:46
13
1
|
Допрацювання > тюнінг | 13 1 | |
|
Заміна ручки кпп
18 березня 16:02
17
0
|
Аксесуари > аксесуари | 17 0 |