Після продажу v40 почав шукати собі v70. Бюджет був обмежений, тому швидко нічого не підвернулось. Але якось ввечері сидячи в гаражі отримав повідомлення від дружини - машина недавно з'явилась в продажу, зконтактуй з продавцем.
Є у шведів одна риса, яка з однієї сторони дошкуляє, з іншої сторони - полегшує мені життя. Шведи зазвичай не публікують свій номер телефону щоб мінімізувати ризики шахрайства. Тому спілкування зводиться до нудотних переписок в месенджерах за допомогою Google Translate))
Але буває що шведи відповідають достатньо жваво, і переписка надовго не розтягується. Тому за годину ми вже їхали за машиною.
Що можу сказати... Чотири арки трохи ржаві, прямоток, пробігу майже пів ляма, ще й прямоток замість нормального вихлопу. Але - акпп. А оскільки я став старий, лінивий і нудний - акпп наше всьо. Так і купили. 2.4 турбо на автоматі, з пробігом 450 тисяч. Ох бляха чую буде мені весело)))
|
Все...
29 вересня 2024р. 00:29
16
0
|
Спостереження та враження > продаж авто | 16 0 | |
|
планове ТО
16 серпня 2024р. 22:51
16
0
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 16 0 | |
|
Світло, фари
27 березня 2024р. 10:58
21
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 21 0 | |
|
Доводимо до ладу
22 грудня 2023р. 14:43
24
6
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 24 6 | |
|
Перші роботи
03 грудня 2023р. 22:50
27
2
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 27 2 |