Накатався)

Опубліковано: 24 червня 19:47
Я їжджу на Honda Civic 4D (10G)
Україна





Після покупки авто проїхав 3 000 км. Заїхав на діагностику — і тут сюрприз: нижній важіль вирішив, що його місія виконана, та пішов у відставку. 😅

Запчастину вже замовили, тепер чекаємо на її прибуття та повернення автомобіля до повноцінного строю.

0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.