Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
якщо оця частина дуже закристалізована то можно використати дистильовану воду закипятити і опустити в неї форсунку — не повністю (лише до контактів) — приблизно на 10 хвилин, час від часу злегка похитуючи форсунку, щоб полегшити розчинення кристалів адблю, а потім промити його зсередини, як я описував раніше. або можно ще так промити в домашніх умовах .В пошуку введіть. Промывка форсунки AdBlue от Mercedes Sprinter W907. (на форсунку подавати не більше 12в)
Shalun, підкажіть а дістатися і зняти її щоб прочистити важко( у вашому випадку з вашим авто), який інструмент використовували і як часто така проблема?
Igo, перегляньте цей пост аналогічно порозбору https://driver.top/exp/579405/. Форсунку промивав і перевіряв чи тримає тиск надів кусок шланга прозорого був кусок приблизно 30см затянув хомутом в шланг налив трішки admax pro з іншої сторони закріпив латунну середину зі старого вентиля колеса щоб було як накачать тиск насосом і подавав переривчасто 12в на форсунку і так промивав(по принципу промивання бензинових форсунок ) робили в двох самому незручно.