Проблеми з adblue

Опубліковано: 21 червня 20:41
Я їжджу на Citroen C4 Cactus
Київ, Україна
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
якщо оця частина дуже закристалізована то можно використати дистильовану воду закипятити і опустити в неї форсунку — не повністю (лише до контактів) — приблизно на 10 хвилин, час від часу злегка похитуючи форсунку, щоб полегшити розчинення кристалів адблю, а потім промити його зсередини, як я описував раніше. або можно ще так промити в домашніх умовах .В пошуку введіть. Промывка форсунки AdBlue от Mercedes Sprinter W907. (на форсунку подавати не більше 12в)
22 червня 15:19
Я використовую admax pro то дійсно допомагає,а форсунку потрібно знімати і чистити в ручну.
22 червня 07:35
Я їжджу на Citroen C4 Cactus
Shalun
Я використовую admax pro то дійсно допомагає,а форсунку потрібно знімати і чистити в ручну.
Shalun, підкажіть а дістатися і зняти її щоб прочистити важко( у вашому випадку з вашим авто), який інструмент використовували і як часто така проблема?
22 червня 13:17
Igo
Shalun, підкажіть а дістатися і зняти її щоб прочистити важко( у вашому випадку з вашим авто), який інструмент використовували і як часто така проблема?
Igo, перегляньте цей пост аналогічно порозбору https://driver.top/exp/579405/. Форсунку промивав і перевіряв чи тримає тиск надів кусок шланга прозорого був кусок приблизно 30см затянув хомутом в шланг налив трішки admax pro з іншої сторони закріпив латунну середину зі старого вентиля колеса щоб було як накачать тиск насосом і подавав переривчасто 12в на форсунку і так промивав(по принципу промивання бензинових форсунок ) робили в двох самому незручно.
22 червня 14:55