Тонування авто

Опубліковано: 21 червня 12:49
Я їжджу на Renault Megane III
Запоріжжя, Україна

Доброго всім дня ! Маю питання до водіїв нашої країни , чи є якась конкретна інфа по тонуванню , чи штрафують , перевіряють тонування передніх вікон , дякую 

0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.