Дросель

Опубліковано: 10 червня 15:19
Я їжджу на Dodge Journey
Україна

Доброго дня, сталася така от проблема...


Перестала нормально їхати...



При різкому наборі швидкості вискакує та не дає їхати.


Потихеньку доїхав додому та почав шершити гугл, де і знайшов відос із вскиттям дроселя.

Набравши відваги вирішив зняти та вскрити (з думками якщо що то в любому випадку буду купувати).


І нічого собі скільки масла в середини... (Попадає через шток заслінки, а як туди доходить х/з).



Почистив


Після всіх махінацій, зібрав все до купи та й поїхав перевіряти, в результаті:


Помилка не світиться, оберти та швидкість набирається бодро.


п.с. дякую за увагу моєї першої публікації.


0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.