Доброго дня, сталася така от проблема...

Потихеньку доїхав додому та почав шершити гугл, де і знайшов відос із вскиттям дроселя.
Набравши відваги вирішив зняти та вскрити (з думками якщо що то в любому випадку буду купувати).

Після всіх махінацій, зібрав все до купи та й поїхав перевіряти, в результаті:
Помилка не світиться, оберти та швидкість набирається бодро.
п.с. дякую за увагу моєї першої публікації.