Маленька перемога

Опубліковано: 06 червня 02:17
Я їжджу на Hyundai Accent (3G)
Одеса, Україна

Звичайно коли мій турбовий дизельок приймає участь у "авто дня" я не розраховую на якісь високі місця (бо ніяких доробок по авто не має)



і завжди займав останнє, або передостаннє місце. Але вчора на диво зайняв 5 місце 🙂. Дякую усім хто проголосував.

1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Chevrolet Lacetti Sedan
Тут не тільки справа в доробках по авто, а в людині і яка від неї енергетика іде))) у кожного свої козирі
1
08 червня 18:44