Почали гнити.

Опубліковано: 05 червня 13:29
Я їжджу на SEAT Ibiza (6J)
Україна

Як я провтикав не розумію, але ось і результат не гаражного зберігання. 


Гниль1



Гниль2


Треба щось з цим робити. І облазить всі закутки.

2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
ну в 2024 вже як мінімум там у Вас все - "цвіло і пахло", не зрозуміло, як Ви це помітили в середині 2026)))
05 червня 14:41