Виготовлення баггі самостійно

Опубліковано: 24 червня 10:17
Я їжджу на Renault Megane III, Peugeot 3008 (1G)
Старокостянтинів, Україна

Всім міцного.

 Зараз потеплішало , можна позайматися на вулиці всякими красивими ділами). Вирішив потихеньку помаленьку робити собі машинку для душі.


Початок покладено


до Вашої уваги перша серія проєкту


Багги WinneR 2 - Рама "частина 1"

0 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.