Проблеми з електрикою

Опубліковано: 29 травня 21:32
Я їжджу на Peugeot 3008 (2G)
Україна

Код


Добрий день! Маю авто Пежо 3008 2017 року 2.0 дизель АКПП , офіційна авто в комплектації GT Line ! Стикнувся з проблемою , постійно вискакує помилка по звʼязку з датчиком Nox , хоча авто без Ad blue ! Може взагалі куча помилок вилізти , типу несправність АКПП або датчика руху чи ще щось , короче все вилазить ! Ще екран мультимедіа сам вимикається по 5 разів на день ! Підкажіть що робити і куди звертатись ? Дилер каже шукайте хорошого авто електрика 🤦‍♂️

0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.