Добрий день! Маю авто Пежо 3008 2017 року 2.0 дизель АКПП , офіційна авто в комплектації GT Line ! Стикнувся з проблемою , постійно вискакує помилка по звʼязку з датчиком Nox , хоча авто без Ad blue ! Може взагалі куча помилок вилізти , типу несправність АКПП або датчика руху чи ще щось , короче все вилазить ! Ще екран мультимедіа сам вимикається по 5 разів на день ! Підкажіть що робити і куди звертатись ? Дилер каже шукайте хорошого авто електрика 🤦♂️