JDM. Потроху зникає зі шляхів

Опубліковано: 20 травня 11:57

На дорогах України ще можна зустріти автівки з розряду 



JDM

True JDM

Справжні праворульні автомобілі, привезені безпосередньо з Японії. Через особливості нашого законодавства щодо реєстрації праворульних авто, такі екземпляри у нас — це або «стара гвардія», що заїхала давно, або ексклюзивні дрифт-корчі та трекові проекти.



Тому, якщо е можливість, звертайте увагу та дивиться з повагою на авто та їх власників - збочінців, які тягну цю гілку автомобільної еволюції.



VIN: VB11139621

Марка - Модель: NISSAN SUNNY

Год выпуска: 1986

Цвет: БІЛИЙ

Тип ТС: ЛЕГКОВИЙ

Кузов: УНІВЕРСАЛ

Топливо: БЕНЗИН

Объем двигателя: 1300 см³

Вес без/с нагрузкой: 780 кг / 1210 кг

10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
безглузде обмеження, і сподіваюся що суспільству буде не пофіг, і що це правило вийде скасувати
04 червня 21:16
stay_hydrated
безглузде обмеження, і сподіваюся що суспільству буде не пофіг, і що це правило вийде скасувати
stay_hydrated, зараз, фактично ци обмеження не працюють.
Війна багато на що нам відчиняє очі.
Не тільки пікапи.
Навколо мене Пежо, Ауді6, Хюндай бус, безліч пікапів, вантажівки.
Австралія, Японія, Англія...
04 червня 22:32
Цікавий апарат. це не просто універсал на базі В11-го Санні/Сентра. це ресорна спрощена VB11 series: https://en.wikipedia.org/wiki/Nissan_AD
The AD Van was marketed as the Nissan Sunny in some European markets such as Belgium (glazed five-door), beginning with the 1984 model year.
1
20 травня 16:09
Це і просто величезний цікавий історичний пласт, і дуже круті автомобілі. Дуже шкода, що частина світу колись звернула не туди і почала ставити кермо з неправильного боку )) Є там машинки, від яких слинки течуть )
2
20 травня 13:15
Valdemar
ROst.ADventure, це ви про континентальну європу? :)
Valdemar, Ні, я про те, що Джеремі Кларксон неправий, це вони їздять не по тому боці дороги )))
1
20 травня 21:14
ROst.ADventure
Valdemar, Ні, я про те, що Джеремі Кларксон неправий, це вони їздять не по тому боці дороги )))
ROst.ADventure, ІМХО кларксон і ті двоє - кловуни. Хоча в 90х він був норм.
20 травня 21:18
Valdemar
ROst.ADventure, ІМХО кларксон і ті двоє - кловуни. Хоча в 90х він був норм.
Valdemar, Та ні, люди відриваються, живуть яскраве життя.
Комусь подобаються, комусь ні, але вони не зануди, а це вже заслуговує на повагу )
20 травня 21:51
ROst.ADventure
Valdemar, Та ні, люди відриваються, живуть яскраве життя. Комусь подобаються, комусь ні, але вони не зануди, а це вже заслуговує на повагу )
ROst.ADventure, ну, подекуди так і президентів обирають. А мені краще занудні професіонали, ніж кловуни веселі.
21 травня 06:42