Як вам цьогорічний Kyivcarfest?👀

Опубліковано: 18 травня 14:57
Я їжджу на BMW 3 series (F30)
Київ, Україна
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Toyota Corolla (70)
Очередное фуфло
18 травня 23:00
Я їжджу на BMW 3 series (F30)
Pet
Очередное фуфло
Pet, в чому невдоволення? 👀
19 травня 12:00
Я їжджу на Toyota Corolla (70)
Elina
Pet, в чому невдоволення? 👀
Elina, нового нічого з техніки. Неадеквати дріфтуни на проспекті- постійно. Шум вихлопу - постійно.
19 травня 19:11