M.U.T. 3 SE (Multi Use Tester)

Опубліковано: 14 квітня 18:15
Я їжджу на Peugeot 207, , FIAT Sedici, Peugeot 207
Суми, Україна

M.U.T. 3 (Multi Use Tester) програма для діагностики і прошивки ( шить не пробував)  авто Mitsubishi

MUT-III_SEPE_24121-00

Збирав для себе
Установка парою кліків, бажано від імені Адміністратора ( інсталятор налаштований на виконання установки  від Адміністратора але хто його знає як в кого налаштована безпека системи і контроль облікових записів),  нічого патчити не потрібно, пропатчено і працює з адаптером Scanmatik 2 ( з китайським також)  , для інших адаптерів Passthru потрібно правити реєстр Windows
В мене працює на Windows 10 і 11 х64 хоча рідна система для якої програма поставляється офіційно Windows 7 x32 , можливо комусь доведеться запускати в режимі сумісності з Windows 7. 

З самою програмою MUT-III встановлюється Bosh VCI Manager (RNM) Scanmatik v2.21.32 ( обережно яко у вас китай іншої версії, після інсталяції в такому випадку перевстановіть свою версію програми, працювати буде)

Правка реєстра для Scanmatik 2 ( це для прикладу для аналогічних дій для інших Passthru адаптерів, інсталятор сам робе це для Scanmatik 2 )


В: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Wow6432Node (Windows 10х64, 11х64)
В: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE  (Windows 7х32)

В PassThruSupport в Vendor1 — замінити Name на Bosch in Device1
Змінити Name на RNM-VI

PassThruSupport.04.04
В Scanmatik — SM2 USB — замінити Name на RNM-VI і Vendor на Bosch
В Bosch RNM-VI — змінити ConfigApplication і FunctionLibrary на ті які в  Scanmatik — SM2 USB

В PassThruSupport.05.00 в Bosch — RNM-VI — змінити ConfigApplication і FunctionLibrary на ті які в  Scanmatik — SM2 USB












Отримати можна після любого доната на ЗСУ або на карту номер якої нижче або на інший  рахунок волонтерів чи фондів

Донат на ЗСУ
5457 0825 0647 5842

Для учасників бойових дій і людей з інвалідністю надаю доступ до ПО без доната

2 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
От дивлюсь на ці всі програми, які роблять під авто і не розумію, чому не можна зробити з гарним візуально інтерфейсом, приємним оку...
14 квітня 21:26
Jmender
От дивлюсь на ці всі програми, які роблять під авто і не розумію, чому не можна зробити з гарним візуально інтерфейсом, приємним оку...
Jmender, Є таке, але тут ще не так і погано, хоча програма 2025 року а таке враження що її інтерфес малювали в часи палеоліта
1
14 квітня 22:58