Усім привіт)
Трохи відзвітують вам за попередній місяць 😌








































Вже не закидував MIB3 та 2, вийшло багато їх як завжди. Тільки пару штук для звітності😎. Багато робіт залишилися поза кадром які проводились з колегами.
Які цікаві роботи для вас, кажіть самі в коментарях 🤝