Alex Auto Parts

Привіт всім! В дописі покажемо які запчастини зараз в тренді та ще щось цікаве...

Опубліковано: 25 червня 12:03

 Однозначно скажу шо у Автобізнесу є сезонність - тобто   в зимку відчутно менше попит на  будь-якого роду запчастин, окрім АКБ та кузовниї деталей - тут стабільно високий попит цілий рік.
Тим не менше -  почасток теплого сезону це завжди велика кількть замовлень на різні групи запчастин.


На старенькі Пежо/сітроен  правильний комплект зчеплення, масло кпп, сальники, вилка зчеплення та ось зчеплення - раз зробив з гарантією шо буде ходити довго!



ТО Ауді



ТО Бмв ф30 н20 + присадка лікві моллі на всякий випадок шоб не шукати вкладиші в піддоні



ТО мазда та улуюбений Мобіл + присадка BG -  надзвичайна річ. Всі мої машини на ній, багато клієнтів хто використав і гарантовано має позитивний еффект, якось згодом покажу відгуки які назбирались



ТО Хюндай і православний Мотюль (за останні роки це мастило підняли до рівня якогось еталону, хоча....  )



ТО Мітсубісі - і мастило Ідемітсу. Раді нагадати шо ми є Точкою  продажу бренду Ідемітсу. Доречі нарешті  воно знову зявилось у наявності, після того як майже повністю було знищено склад з цією та іншою продукцією у оф дистрибютора Хаммер маркет.



Окремо хочу виділити 2 бренди це Fuchs та Ravenol. Після деесятків годин вивчення продукції, зокрема на відомому підарському сайті ойлклаб,  прийшов до висновку шо на данний момент це 2 найбільш недооцінених виробника мастил. Дуже потіжні відгуки,  фукс наприклад вважається одним з кращих виробників по трансмісйній оливі, а равенол  для двигунів має дуже багато  допусків та високу якість  в цілому. Обидва бренди тепер також доступні до замовлення. Ба більше  у мене в обох авто скрізь залито або Фукс або Равенол :) 

Коротеньке відео огляд деякої продукці  У інстраграм   або У телеграм   -  дуже  раджу підписатись,   там швидше  та зручніше.


ТО БМВ  х1



Равенол  точно такий залитий у мене в БМВ


ь

Тут декілька різних замовлень,  для різних БМВ





По відгукам -  накращий омивач шо тільки є. Так, не дешевий але раз спробуєш -  інший вже не захочеться :)




Далі традиційно ходова, гальма, комплекти грм, ремені, ролики, прокладки та інше. Все те що потрібно шоб підтримувати машину в бойовому стані, шоб точно бути впененим  шо  кожен кілометр пройде без нюансів:


Аморти, свічки колодки Шевроле Круз



Пассат б5 1,8т легендарний комплект грм + цепь розпредвалів + натягувач



Подушки двигуна VW Beetle



Деталі ходової VW/Audi



А далі гальма Брембо



Гальм АТЕ




Ремкомплекти гальм... це окрема історія... Дякуючи пану  Сергію , більше відомому як гуру порошкового фарбування супортів -  знаємо з ним  ледь не всі особливості та тонкощі )))


Френкіт це 100% один з найкращих по якості виробників ремкомплектів



А також Охолоджуючі ридини, тормозні, масло в халдекс



А також навіть ліхтарики Філіпс - так, не сильно дешеві, але повністю себе окупають своїм ресурсом та зручністю. За пару років замовив саме таких штук 10 не менше, реально якісні!



Більштан Б6 на Вольво, радіатори, ходова та таке інше



Катушки запалювання та свічки - і без цього ніяк :)




Ну і логічно -  якшо клієнти звертаються -  то це означає шо і відгуки є. А як ми знаємо - найкращі відгуки (у закріплених сторіс) -  це коли тебе радять іншим :) 

Будемо раді завжди, 24/7, допомогти Вам вирішити будь-яке питання запчастин 😃 Будемо раді якшо поширите цей допис - можливо саме вашому знайомому чи другу потрібні запчасти!

 Знайти нас   через посилання  в шапці,  @AlexAlexParts  👈  і  в телеграм або  0931693643 WhatsApp/VIber.

До зустрічі! ✋



"Всі деталі -  важливі"


Ціна питання 1 USD
0 0 0

Обговорення

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.